אתר Senior home נוצר עבור אותן משפחות אשר אחד מקיריהן הגיע כבר לגיל זקנה מתקדם וכעת הגיע הזמן אחרי כל השנים שטיפלו בנו, להחזיר אהבה ולטפל באבא, אימא, הסבא או הסבתא הקשישים.

למרבה הצער לנו המשפחה לרוב אין את הכלים הדרושים לטפל כראוי בהורים הקשישים. למרביתנו יש כבר משפחה משלנו ואיננו יכולים להקדיש מספיק זמן לטיפול ודאגה להורה המבוגר.

אך ההורים המבוגרים המגיעים לגילאי זקנה מתקדמים כבר אינם עצמאיים כשהיו ומרביתם אף זקוקים לטיפול רפואי והשגחה על בסיס יומיומי. מבוגרים המגיעים לגילאי זקנה חשופים יותר לנפילות ובעקבות כך לפגיעות גופניות ורבים מהם חיים לבדם לאחר מות בן או בת הזוג וכאשר בני המשפחה אינם מבקרים בכל יום, הם נשארים לחיות את יומם בבדידות.

כאן עולה הצורך לדאוג מצד אחד להשגחה ולטיפול ראויים להורה הקשיש ומן הצד השני משפחות רבות דואגות לא פחות למצוא את הסביבה החברתית והרגשית המתאימה לאדם הקשיש.

רוב המשפחות שיקירם הגיע לגילאי הזקנה מתלבטות בין אפשרויות הטיפול, בין אם מציאת מטפל שיטפל בקשיש בביתו הפרטי ובין אם העברת הקשיש לדיור מוגן או בית אבות בהתאם למצבו וצרכיו.

משפחות רבות בוחרות באפשרות של העתקת מגורי הקשיש לבית אבות וזאת משום שבתי אבות היום מספקים לקשישים לא רק טיפול רפואי והשגחה צמודה אלא גם חיי חברה וקהילה שלא היו לקשיש לו היה נשאר בביתו הפרטי.

אתר Senior home נועד לעזור לאותן משפחות לעשות את הבחירה הנכונה והמתאימה עבור יקירן. כיצד לבחור בית אבות טוב ומתאים ואיזה בית אבות עלינו לבחור, האם בית אבות רגיל או בית אבות סיעודי? כיצד לבצע את המעבר ומה הכי חשוב לדעת לפני המעבר לבית אבות? כאן תמצאו את כל התשובות.

 

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>