אתם התרגלתם לחיות את חייכם כרגיל, ללא כל הפרעות. מעולם אף לא סבלתם כמעט מבעיה רפואית רצינית, ואף התפלאתם על כך. כל זאת – עד אשר גיליתם יום אחד שאתם סובלים מתופעה של בריחת שתן. אין ספק, שהתופעה הזו לוותה באי נעימות פיזית ונפשית כאחד. אין לאף אחד ספק, כי בריחת שתן היא לא חוויה חיובית במיוחד, ולעתים קרובות היא גם מביכה, בפרט אם היא נעשית במקום ציבורי. אם הדבר קרה באופן חד פעמי, בנסיבות עלומות, אפשר להגיד ניחא. אולם מה קורה במצב שבו אתם רואים כי התופעה חזרה על עצמה עוד פעם ועוד פעם? ברור שבמקרה כזה, אם צריכים פתרון עבור בריחת שתן, ופתרון זה נקרא חיתולים למבוגרים.

חיתולים למבוגרים מותאמים גם למתפקדים עצמאית

לרוב, אתם רגילים לחשוב על חיתולים למבוגרים, בתור פתרון שמתאים לאנשים מבוגרים במיוחד שלא מצליחים לשלוט בכלל על הצרכים שלהם, ולמעשה גם לא מסוגלים לתפקד באופן עצמאי. אולם, אנחנו רוצים לספר לכם קצת עובדות על חיתולים למבוגרים שידהימו אתכם. יתכן מאד, שחלק ניכר מהחברים שלכם והאנשים שאתם מכירים – משתמשים במוצר הזה! תתפלאו לגלות, אבל כמעט שליש מהאוכלוסייה מעל לגיל 65, סובלת מתופעה של בריחת שתן במידה כזו או אחרת. ברור לכם, שלא תמיד מדובר על אנשים אשר אינם יכולים לתפקד. למעשה – רוב המקרים הם של אנשים מבוגרים שיכולים לתפקד באופן חופשי לחלוטין, ויש להם את הבעיה הספציפית הזו.

לכן, העיצוב של חיתולים למבוגרים כיום, הוא עיצוב חדשני במיוחד, שמאפשר לכם לשבת איתם, ללכת איתם, ואף לצאת איתם לבילוי ערב – זאת מבלי שאף אחד ידע שאתם לובשים אותם, ומבלי שאתם בכלל תרגישו שהשתן יצא החוצה. התחתונים הללו מסוגלים לספוג את כמויות השתן שיצאו, וישאירו גם את כל האזור התחתון יבש לחלוטין, מבלי שריח כזה או אחר יצא החוצה. במצב כזה, אינכם צריכים לחשוש ממקרה של דליפת שתן במקום העבודה, בבילוי משפחתי, ואף ביציאה לדייט רומנטי – החיתולים תמיד מכסים אתכם בצורה דיסקרטית במיוחד.

אילו חיתולים כדאי לקנות?

אם אתם רוצים לשים סוף למקרים של בריחת שתן, אתם מן הסתם תתחילו להתעניין בנוגע לסוגים שונים של חיתולים למבוגרים שאותם אתם יכולים לקנות. נכון להיום, יש חברות בארץ שמייצרות ומשווקות חיתולים למבוגרים, כאשר הסיווג הוא על פי הרמה של בריחת השתן. אם אתם מסוגלים לתפקד באופן עצמאי, וסך הכל מצבכם הבריאותי תקין, סביר להניח שאתם סובלים מבריחה ברמה קלה עד בינונית – ואפשר בהחלט לרכוש תחתונים ומכנסונים מיוחדים שיספגו את הכל. בסוף היום תוכלו כמובן להוריד אותם ולזרוק אותם, ובבוקר ללבוש זוג חדש. כך אפשר להתנהל בנוחות, מבלי להיות מובכים מהסיטואציה. זכרו שבסופו של דבר – אף אחד לא צריך לדעת מה אתם לובשים מתחת למכנסיים.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>