הרפואה האסתטית לא מפסיקה להשתכלל, ובהתאם מגוון הניתוחים הפלסטיים לא מפסיק להתרחב – ובמקביל ההליכים הכירורגיים עצמם משתכללים עוד ועוד ובהתאם התוצאות מרשימות יותר ויותר.

ניתוחים פלסטיים מאפשרים לנו לשנות ולשדרג כמעט כל איבר ואזור בגוף: את החזה הנשי, איבר שמככב ברבים מבין הניתוחים הפלסטיים בימינו, ניתן להגדיל, להקטין או להרים (ישנו גם ניתוח פלסטי אשר משלב הרמה והגדלה או לחילופין הרמה והקטנה); את הגבות אפשר להרים כדי להעניק לפנים מראה צעיר יותר; את האף ניתן לתקן ולפסל (באמצעות ניתוח פלסטי שבמקרים רבים משפר גם את תפקוד מערכת הנשימה); ועוד ניתוחים מקובלים הם מתיחת בטן, שאיבת שומן, מתיחת זרועות, ניתוח עפעפיים עליונים ו/או תחתונים, מתיחת פנים וניתוח שתל סנטר.

לקראת כל ניתוח שכזה מתבצע מפגש ייעוץ שמטרתו היכרות עם אותו מנתח פלסטי שנבחר לביצוע השיפור/שיפוץ והתרשמות ממנו, כך שייווצר אמון (שכמובן הינו חיוני, שהרי אנחנו מפקידים בידיו איבר חשוב בגופנו ובמידה מסוימת גם את החלום שלנו על המראה המשודרג). בנוסף, מאפשר מפגש הייעוץ למנתח הפלסטי לבחון את החזה/פנים/בטן/ישבן/זרועות/כל איבר שברצוננו לשנות, להבהיר מה ניתן להשיג באמצעות הליך כירורגי ומה לא (ציפיות ריאליות הן מרכיב קריטי בהצלחת הניתוח, שהרי המטרה היא לא רק שינוי פיזי אלא גם שביעות רצון מלאה של המטופל/ת) ולהתחיל לתכנן את מהלך הניתוח.

עוד חשוב להבהיר כי אמנם ניתוחים פלסטיים בימינו זוכים לאחוזי הצלחה גבוהים ונחשבים בטוחים, אולם גם כך ייתכנו סיבוכים – אם כי הסיכון להיווצרותם נמוך מאוד. מומלץ לבצע סקר שוק מקיף ולבחור מנתח פלסטי מנוסה שכבר הצליח להגשים חלומות רבים, ובפרט כזה שאמון על יצירת שינוי משמעותי תוך שמירה על מראה טבעי.

ד"ר קליין מנתח פלסטי מומחה

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>