השנים משנות את האופן שבו נראים הפנים שלנו, ובפרט צצים בהם קמטים וקמטוטים, כתמי גיל ופיגמנטציה נוספת, לעתים ישנן צלקות מסיבה כזו או אחרת ועוד תופעה בלתי נמנעת היא התרופפות רקמות עור וצניחתן. התוצאה: מראה עייף, לעתים אף מותש ומובס ובאופן כללי חזות מבוגרת מאוד.

עד לפני שנים אחדות הפתרון היחיד היה ניתוח מתיחת פנים – הליך כירורגי שאמנם הצליח לחולל שינויים משמעותיים במראה הפנים אולם כמו כל ניתוח היה כרוך גם בהחלמה ממושכת, תופעות לוואי וסיבוכים. כיום, בזכות העובדה שאנחנו חיים בעידן שבו הרפואה מתקדמת בצעדי ענק ובפרט עושה זאת הרפואה האסתטית, אפשר ליהנות מהצערת פנים משמעותית גם ללא ניתוח.

הדרך החדשנית והאפקטיבית, שחשוב לציין שלא כל מנתח פלסטי מיומן בביצועה, היא פיסול פנים, והעיקרון עליו היא מושתתת הוא ביצוע מגוון רחב של פעולות בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופלת.

איך מתבצעת הצערת פנים ללא ניתוח?

"סל" הפעולות האפשריות שמתוכן בוחר המנתח הפלסטי את אלה שיובילו לשינוי הרצוי אצל המטופלים כולל החזרת נפחים (מילוי לחיים שקועות, מילוי שקעים מתחת לעיניים ועוד, על בסיס חומרי מילוי שונים ובפרט חומצה היאלרונית ושומן עצמי), הדגשת קווי מתאר חיוניים (הבלטת קו לסת, עיצוב לחיים ועוד), שיפור מרקם העור (בעיקר ע"י סוגי פילינג שונים, בהתאם לאזור המטופל ולעומק הקמטים/קמטוטים), ועוד.

מתיחת פנים בדרך זו מחייבת חשיבה הוליסטית, שכן כל איבר בפנים משפיע על סביבתו, וכמובן תפישה אסתטית מגובשת שמבוססת על ניסיון נרחב – כדי שניתן יהיה לבצע את הפעולות האופטימליות בהתאם למצב עור הפנים של האדם הספציפי.

בנוסף נדרשת מחשבה הן לטווח הקצר, כדי ליצור שינוי נראה לעין באופן מהיר, והן לטווח הארוך, כדי להבטיח שהמראה המשודרג יישמר לפרק זמן משמעותי – סיבה טובה נוספת לבחור מנתח פלסטי מיומן בביצוע פיסול פנים.

למידע על פיסול פנים

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>