פתרונות אחסון מתקדמים הם צורך חיוני בכל עסק, ולא משנה מהם הפריטים המאוחסנים בו. בחירת מדפי אחסון היא פעולה שלא תמיד מקדישים לה תשומת לב, למרות שהדבר מהווה מרכיב משמעותי בתפעול העסק ותורם רבות גם לרווחיות שלו.

כדאי לזכור שהעלות של כל מ"ר בימינו הינה גבוהה, ואפילו גבוהה מאוד, כמעט בכל רחבי הארץ. בהתאם, על-מנת לנצל במלואו את השטח שמוקדש לאחסון, פתרון מידוף יעיל הוא הכרחי. פתרונות מידוף חכמים חוסכים כסף, ואפילו כסף רב, בדרך נוספת: כשהאחסון יעיל, ניתן לשמור את כל הפריטים שהעסק זקוק להם, וגם לשלוף אותם בעת הצורך, במהירות ובכך לחסוך זמן עבודה שכמובן מתורגם לחיסכון כספי משמעותי.

מדפים למחסן בוחרים קודם כל בהתאם לסוג הפריטים המאוחסנים – אם למשל מדובר בחדר קירור, יש לבחור מדפים עמידים לקור ולקורוזיה, כשמדובר על מדפים לעסק בתחום המזון חובה לבחור אותם כך שהם לא יזהמו את המזון וגם פתרונות מידוף לעסק בתחום התרופות מחויבים לסטריליות גבוהה במיוחד.

עוד מרכיב חשוב בבחירת מדפי אחסון הוא הבטיחות: כל עסק מחויב לעשות הכל לשמור על שלום עובדיו, ולהבטיח את ביטחונם. בפרט כך המצב כשמדובר במדפים גבוהים או כשמונחים עליהם חפצים כבדים. ההיבט של הבטיחות רלוונטי גם לטובת הגנה על הפריטים המאוחסנים, שכמובן עשויים להיות יקרי ערך עד מאוד.

המלצה נוספת היא להעדיף מדפים מודולריים – פתרונות מידוף מודורליים מאפשרים גמישות תפעולית מקסימלית, וגם לכך ישנה תרומה לרווחיות העסק וליכולתו להגיב במהירות לכל שינוי ובכך לצמצם את ההוצאות ולהימנע מעלויות אחסון גבוהות שלא לצורך.

למבחר של מדפים מבית יוליוס הנדסה בע"מ

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>